Uwaga na tzw. kancelarie windykacyjne. Wszystko obiecają, niewiele zrobią. Nie zwrócą wpłaty

Niestety muszę się zgodzić ze znalezionymi w sieci opiniami. Kancelaria obiecuje złote góry, a potem proponuje kolejne opłaty jeśli sprawa się komplikuje. Efekt jest taki, że obiecano mi załatwienie sprawy po 2-3 miesiącach, a po 2 latach kancelaria zrezygnowała z prowadzenia sprawy twierdząc, że zrobiła wszystko co możliwe ale sąd umorzył sprawę. I tyle. Wiadomo jak działa system sądowniczo-policyjny w Polsce i że jest to w wielu przypadkach patologia, ale po co tzw. kancelarie obiecują szybkie rozwiązanie sprawy, by potem się wycofać nie zwracając pieniędzy? Kolejna patologia systemu i zniechęcenie do życia w Polsce. Kiedy ktos was okradnie policja i sądy sprawę umarzają, a pojawiają się kolejni którzy chcą was przy takiej okazji oskubać. Straszne

Opinia z serwisu najgorszapraca.pl:
Powszechny Fundusz Wierzytelnosci sp.z.o.o – Wrocław
Pracowałam dla e-kancelarii i nigy nikomu nie polecę skorzystać z „usług” ludzi, którzy tam pracowali a obecnie pracują w PFW bo wiem jaka mają politykę „zarządzania”.
1. Oklamuja swoich klientów wysyłając zakłamane raporty/zestawienia – OBRZYDLIWE!
2. Zatrudniają ludzi i myślą że samo się zrobi, nie inwestują w szkolenia, nie potrafią przedstawić misji firmy, pokazują wycinek pracy i nara, masz robić a taka robota to nie jest robota! Ludzi traktują jak bydło. Nie szanują. Liczą tylko minuty i myślą że jak przblokuja neta i wylicza sekundy przerw to mają poczucie ze jest kontrola! Większej bzdury nie widziałam. Z niewolnika nie ma pracownika.
3. Przez nieodpowiednie zarządzanie ludźmi nie potrafią obsłużyć przyjętych spraw, Przedawniaja je! Brak organizacji i jeden wielki chaos ale najważniejsze że przerwy trwały tylko 15 min. 😀 tak było w eka, istnieje ryzyko ze mamy powtórkę z rozrywki! Proszę uważać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *