Od lat tworzą te patologie. Państwo jest bezradne i teoretyczne. Nie funkcjonuje

Kolejny przykład bezwładu i patologii tego kraju. Policja w Polsce potrafi ganiać dzieciaki z ziołem lub piwoszy na rowerze. Na nic innego ja nie stać. Od lat te patologie sie nawarstwiają i smierdzą. Czy ktos trzyma ster tego pożal się boże systemu?

Piłkarze szybko zbiegli do szatni, a na murawie pojawiła się policja. Przez długi czas trwało zamieszanie, ale jak się okazuje – na stadionie nie zatrzymano ostatecznie ani jednej osoby!

– Naszą rolą było niedopuszczenie do eskalacji agresji i zapewnienie bezpieczeństwa. Oczywiście, zabezpieczyliśmy nagrania z monitoringu i będziemy starać się ustalić osoby, które złamały ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych – powiedział Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/56,65039,23429512,ekstraklasa-lech-legia-w-trakcie-meczu-policja-nie-zatrzymala.html#Z_MT2

Oceniono 33 razy 31
W tej chwili poznański wymiar sprawiedliwości i służby porządkowe rzuciły wszystkie ręce na pokład w walce z zagrożeniem jakie wywołuje swoimi czynami i słowami Joanna Jaśkowiak wraz z towarzyszkami. Stąd nie ma kto się zając bandytyzmem na stadionie i ulicach.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/56,65039,23429512,ekstraklasa-lech-legia-w-trakcie-meczu-policja-nie-zatrzymala.html#Z_MT2

Kulsony pakują do suk kobiety z białymi różami, a bandyci pozostają bezkarni – co to, k***a, jest?!?!?!

Błaszczak do dymisji! To nie PiS rządzi krajem, tylko stadionowi bandyci!

„Policja zapewnia, że oprócz jednego pożaru samochodu (nie wiadomo, czy był skutkiem podpalenia) nie doszło do żadnych zamieszek.”
Niee, skądże, to na pewno nie było podpalenie – ot, samochód zobaczył kiboli i się podjarał :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *