Na co TVP wydaje twoje pieniądze? Czyli miłość w Zakopanem

Dlaczego TV kieruje kłamca i nieudacznik?

Sylwester w Zakopanem ciągle budzi emocje. Posłowie PiS twierdzą, że Jacek Kurski wydał na niego miliony – ma na to pieniądze, bo w „prezencie” od rządu dostał ponad 1,6 mld złotych.
– Sławomir za sylwestrowy występ w TVP miał dostać 124 tys. zł. Stale o tym gadamy – zdradził dziennikarce „Gazety Wyborczej” jeden z posłów PiS należący do komisji kultury. Z informacji gazety wynika, że koszt całej imprezy miał sięgnąć 10 mln złotych.

Jedną z głównych gwiazd sylwestrowego koncertu był Sławomir, autor hitu „Miłość w Zakopanem”. To właśnie o nim wspomniał cytowany poseł, a przytoczone 124 tys. było zapłatą za zaśpiewanie jednego utworu. Z kolei Luis Fonsi śpiewający „Despacito” dostał prawie pół miliona za swój występ, który w dodatku wykonał z playbacku.

Biuro prasowe nie chciało podać „Gazecie Wyborczej” dokładnych kwot, jakie zostały wydane na Sylwestra w Zakopanem. Podkreśliło jednak, że nie zostało wydane więcej niż 10 mln złotych. Nie ulega jednak wątpliwości, że impreza została zorganizowana z rozmachem.
Do tej pory telewizja dostała 800 mln zł kredytu z konta Funduszu Reprywatyzacji i 860 mln zł z budżetu państwa na 2017 r., które miało stanowić wyrównanie za 7 lat zwolnienia Polaków z płacenia abonamentów telewizyjnego. PiS przekazuje pienądze Kurskiego, ale tym bardziej uważnie patrzy na co co przezes TVP je wydaje. Podobno jego rozrzutność nie jest dobrze widziana, a w partii pojawiają się pogłoski o tym, że niebawem straci stanowisko.

Wystarczy zacząć potrącać prezesowi z jego poborów 50% aż do momentu zwrotu nieuzasadnionych wydatków a jest szansa że zacznie się liczyć z pieniędzmi.
Bogi
15-01-2018
Proponuję ,aby od przyszłego roku w kościele Rzymsko -Katolickim całą tacę przekazywać na WOŚP.Kościół Polsko-Katolicki dał przykład.
Kto jest za – proszę się wpisywać
katolik
15-01-2018
Przeciez ten caly Slawomir kompletnie nie umie spiewac ! Zreszta niech pisowskie kundelki sobie Go ogladaja . Nie place na rezimowe tv i nie ogladam !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Car1
17-01-2018
Przeciez to bardzo latwe… Super sie wydaje nie swoje ciezko zrobione pieniadze ktore jeszcze zostaly podarowane… Latwo przyszlo Latwo poszlo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *