Kolejna słabość i bezwład instytucji panstwa. Kto za to odpowiada?

Pod każdą władzą patologia goni patologie. Czy to się kiedyś zmieni? czy ktos normalny zacznie tu rządzić? Rozpacz.

Cały aparat państwa został uruchomiony do pacyfikacji kilku krewkich emerytów pokrzykujących na senatorkę Andersównę. Policja, prokuratorzy, sądy. A tu proszę. Kibolstwo rządzi. Bezkarność niesamowita.

dupawołowa21.05.2018, 09:41
Zaraz zaraz. To Frasyniuka za dotknięcie policjanta pod sąd. A pseudokibiców zatrzymujących pociąg za pomocą hamulca awaryjnego oraz atakujących policjantów kamieniami to do pociągu i niech jadą dalej? Nikogo nie zatrzymano? Czyżby się władza bała patriotów utuczonych przez siebie pod rękę z Jasną Górą? Żałosna ta policja
„Pseudokibiców skierowano do pociągu.” A moze powinno sie ich skierowac do aresztu. Atak na nietykalnosc cielesna funkcjonariusza policji jest przestepstwem o czym dowiedzieli sie przedstawiciele KODu i Obywateli RP. Chywa ze „prawdziwych”, bogatych jasnogorskim blogoslawienstwem „patryjotuf” takie niuanse nie dotycza.
Bo to byli błogosławieni patrioci!Pani Zdanowska już obiecała dodatkowe dotacje dla ŁKS-u jakby mało już władowała naszych pieniędzy w prywatny interes jaką jest piłka nożna.Tymczasem żal wydać paru groszy na inne dyscypliny,lokalne małe drużyny ważne dla mieszkańców.Czy wiadomo,że mistrzynie Polski w beach soccerze żebrzą o pieniądze w PZPN i władz miasta by wyjechać na zawody/LM/ do Portugalii?Dla promocji miasta warto im pomóc ale po co?Może czas zweryfikować sposób finansowania sportu w Łodzi?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *