Ganiają rowerzystów po piwie i studentów z ziołem, kiboli się boją. Brawo

200 pseudokibiców zaatakowało kilkudziesięciu policjantów na terenie dworca w Kutnie. W ruch poszły kamienie.

Do groźnej sytuacji doszło 21 maja w nocy. Około godziny 1.45 przez dworzec PKP Kutno przejeżdżał pociąg osobowy z kibicami Legii Warszawa. Jak udało nam się ustalić, w pojeździe było kilkaset sympatyków klubu. W pewnym momencie ktoś użył hamulca ręcznego i pociąg stanął na wysokości peronu.

Część pseudokibiców wysiadła i rzuciła się na zabezpieczających teren mundurowych z Łodzi i Kutna.Walka początkowo była nierówna, bo na zaledwie 30 policjantów przypadało aż… 200 atakujących. Pseudokibice rzucali w funkcjonariuszy kamieniami. Policjanci zaczęli oddawać strzały ostrzegawcze, a na miejsce wezwano posiłki.

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,23429335,zadyma-pseudokibicow-legii-warszawa-nocna-bitwa-na-kamienie.html?disableRedirects=true#Z_BoxLokLodzImg#Z_Czolka3Img

Komentarze:

Mam pytanie do Kulsonów. Czy jak ja zacznę rzucać w was kamieniami to też mnie skierujcie grzecznie do tramwaju, żebym sobie pojechał do domu?

Cały aparat państwa został uruchomiony do pacyfikacji kilku krewkich emerytów pokrzykujących na senatorkę Andersównę. Policja, prokuratorzy, sądy. A tu proszę. Kibolstwo rządzi. Bezkarność niesamowita.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *