Policja jest zagubiona, rok czasu i nic. Chcesz mieć spokój to wyjedź z Polski

Kolejne komentarze:

Skoro zgubiłeś dowód w weekend i zablokowałeś go w poniedziałek zapewne rano to masz jakiś papierek na to? Jak masz taki papierek to wysyłasz pisemko do każdej firmy o szczegóły kredytu itp oraz daty + godziny zawarcia umów. Następnie idziesz do prokuratury i przedstawiasz dowody. No i wytłumacz kto tu czego nie rozumie bo prokuratura w takiej sytuacji ma czarno na białym kto co i jak. Porada na przyszłość – chcesz mieć spokój to wyjedź z polski.

 

Wina też i banków, nie sprawdzili rzetelnie danych osobowych – od tego jest KNF- biegli grafolodzy, kredyty były brane zapewne przez internet – wniosek dowodowy do sądu o sprawdzenie IP komputera kredytobiorcy, do tego telefon i mail jaki podał, jeśli mail był utworzony na potrzeby brania kredytów – IP maila, numery tel. do kontaktu, itd itd, do tego dział probacji i orzekania w ministerstwie, wszystko już opisałam Michałowi w jednym pliku i podałam sąd e-lublin- podstawa, sprawdzić ile tam zapadło wyroków, ale będzie dobrze,oby niczego nie przegapić!!

 

Trzymaj sie, niestety jestem w podobnej sytuacji, z tym że ja nigdy nie zgubiłem dowodu, ktoś brał kredyty na ksero i podrobiony dowód. to chore państwo, które zezwalam na taki proceder, Policja jest zagubiona, rok czasu i nic. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *